STRIVE AS

The only place success comes before work is in the dictionary. 

Bedriftsmarkedet

Vårt mål er å hjelpe bedrifter i alle industrier optimalisering og effektivisering.

Teknologi

Vi utvikler løsninger for å effektivisere og optimalisere en hver industri ved hjelp av nytenkning og innovasjon.

Suksess

Vår første løsning, Waved, er allerede en suksess og vi er i gang med flere nye og spennende produkter.

Stolte utviklere av Waved™

Waved™ regulerer automatisk lydnivået på musikken som spilles i ditt lokale. Ved hjelp av sensorer fanger Waved opp energinivået til menneskene i omgivelsene og benytter dette til å regulere volumet. Waved tar også inn støy som ikke er menneskeskapt med i beregningen når optimalt volum kalkuleres. Dette gir deg muligheten til å skape det perfekte lydbildet til en hver situasjon uten å ofre det en tanke.

Waved-Startpakke

Om Strive

Strive ble startet opp av Jonas Andersen og Daniel Harper i 2018.

Strive er et teknologiselskap som utvikler nye løsninger for allerede eksisterende markeder. Strive har et mål om å effektivisere og optimalisere en hver industri ved hjelp av nytenkning og innovasjon.

Strive har foreløpig utviklet produktet Waved, men har flere spennende produkter og løsninger under utvikling.

Jonas Andersen2

Jonas Andersen
Chief Executive Officer
Email: jonas.andersen@sountech.no

Fredrik Sande

Fredrik Sande
Chief Marketing Officer
Email: fredrik.sande@sountech.no

Peder Hagen2

Peder Hagen
Chief Sales Officer
Email: peder.hagen@sountech.no

Daniel Harper2

Daniel Harper
Chief Technology Officer
Email: daniel.harper@sountech.no

Kevin Both2

Kevin Gregor Both
Data Analyst
Email: kevin.both@sountech.no

Endre Hauge Paulsen2

Endre Hauge Paulsen
Software Engineer
Email: endre.hauge.paulsen@sountech.no

Samarbeidspartnere

Partner_banner2

Vi vil høre fra deg

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.